Afdelingen

Onder de vlag van de VSS zijn er afdelingen actief van fokkers en houders van schapen van een specifiek ras. De leden van de ongeveer vijftig afdelingen wisselen onderling én met andere afdelingen ervaringen uit. Zij leggen zich toe op het werven van nieuwe leden en het activeren van reeds aangesloten leden.
De contactpersonen van de diverse rassen vindt u bij de rasbeschrijvingen en
op de onderstaande rassenvertegenwoordigerslijst.

Tevens is er door het bestuur van de VSS een afdelingsreglement opgesteld, welke u hier kunt downloaden:

  

Schapenras Code Vertegenwoordiger Telefoon/fax E-mail
Wiltshire Horn WH Annemarie Hoenderdos 0226-383576 hoenderhave@planet.nl
Devon&Cornwall Longw.  DC Vacant   Secretariaat VSS
Norfolk Horn NF Johan Klein Wolterink 0315-239681 johankleinwolterink@planet.nl
Shetland SS B.Stikkers 0412 49 29 68 shetlandsheep@hetnet.nl
Oxford Down OD D.A.de Heus 06 307 658 17 ditske_de_heus@hotmail.com
British Texel BX D.Golverdingen 0183 5618 54/3259 d.golverdingen@xs4all.nl
Lleyn LL D.Golverdingen 0183 561854/3259  d.golverdingen@xs4all.nl
Romanov RO     Secretariaat VSS
Persian Blackhead PB F.Wilkes 0183 35 29 46 f.wilkes@filternet.nl
Solognote SG Jacqueline Oosterbroek 06 252 485 68 jhg@kpnmail.nl
Kameroen KA Vacant   Secretariaat VSS
Barbados Blackbelly BB Vacant   Secretariaat VSS
Walliser Schwarznase WS Annet Ockhuysen 0418 642308 ockhuysen@upcmail.nl
Scottish Blackface SF D.J. Beumer 0578 64 20 39 dirkjanbeumer@planet.nl
South Down SD Vacant   Secretariaat VSS
Duitse Zwartkop DS J.Bellemakers 0492 34 29 44 j.bellemakers1@chello.nl
Duitse Witkop DW J.H.A.B.Brummelhuis 06 219 168 75 j.brummelhuis@yahoo.com
Herdwick HW J.Stolwijk 0182 39 51 20 j.w.stolwijk@online.nl
Cambridge CA J.v.d.Zanden 0411 61 66 36/37 zanden.jpa@gmail.com
Leicester Longwool LW Vacant   Secretariaat VSS
Balwen Welsh Mountain BA      
Bluefaced Leicester BF      
Border Leicester BJ      
Lötschenschaf LS      
North Ronaldsay NR      
Polwarth PW      
Portland PL Anne van Voorst 06 11 56 75 09 annevanvoorst@hotmail.com
Shropshire SR      
Tiroler Steinschaf TS      
Romney RM Janny Wijna 0114 36 14 02 wolboerderij@kpnplanet.nl
Wolmerino SM Janny Wijna 0114 36 14 02 wolboerderij@kpnplanet.nl
Manx Loaghtan ML Vacant   Secretariaat VSS
Heidschnucke HS M.Otay 0416 351548 mover711@hotmail.com
Rouge de l'Ouest RL P.Verhoeven 0315 16 92 69 info@verhoevenrouge.nl
Hebridean HB R.Rupert 0224 58 21 58 paul.vera@quicknet.nl
Coburger Fuchsschaap CB Erik Schuiling  0525 62 19 59  erik@opheteekt.nl
Ryeland RE Robert Bollema 0527-252863 robert@ryelands.nl
Badgerface W. Mountain WB S.Oegema 0735 48 04 00 info@deweidonk.nl
Brilschaap BI Jorick ten Brinke 06 40800775 jorick.tenbrinke@gmail.com
Wensleydale Longwool WE S.Oegema 0735 48 04 00 info@deweidonk.nl
Jacob schaap JA Th.J.M.van Kilsdonk 0412 45 39 53 theo-carlavankilsdonk@hetnet.nl
Racka RA Th.J.M.van Kilsdonk 0412 45 39 53 theo-carlavankilsdonk@hetnet.nl
Black Welsh Mountain BW Annet Ockhuysen 0418 64 23 08  ockhuysen@upcmail.nl
Castlemilk Moorit CM Erik vd Kraan 0487 54 16 62 kraantjes@xmsweb.nl
Dorset Horn DT Ralf van Soest   ralfvansoest@gmail.com
Ruwh.Pommers Landsch. RP vacant   Secretariaat VSS
Poll Dorset PD Jorgen Munk 06 250 96 213 j.munk@xs4all.nl
Karakul KK Annemoon van Liebergen 06 423 35 988 ammjvanliebergen@hetnet.nl
North Country Cheviot NC Rutger van Zetten    rutger_vanzetten@hotmail.com